Kredyty samochodowe w Krakowie - porównanie ofert

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić porównując oferty

Porównaj bezpłatnie oferty najlepszych kredytów samochodowych. Zaoszczędź nawet 19 021,13 PLN na kredycie na samochód.

Kredyt samochodowy ze wsparciem eksperta - czy warto?

Na rynku działa kilkanaście banków. Prawie każdy z nich ma więcej niż jedną ofertę kredytu samochodowego. Nie jest łatwo odnaleźć najlepszą propozycję analizując przykładowe oferty z reklam. 

Bezpłatna pomoc u specjalisty kredytowego

Ty nic nie płacisz, to banki ponoszą koszty za pomoc w obsłudze klientów kredytowych.

Załatwiamy wszystkie formalności

Pomożemy zgromadzić wymagane dokumenty i zaświadczenia dla banku.

Zaoszczędź na RRSO kredytu na samochód

Porównując oferty, możesz zaoszczędzić kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Właściwy kierunek Twoich finansów

Finansowy Kompas to grupa ekspertów kredytowych z wieloletnią praktyką. Nie warto więc chodzić po bankach. Sprawdź najlepsze oferty kredytów samochodowych w 1 miejscu bez wychodzenia z domu.

Szybka decyzja kredytowa

Dokładamy wszelkich starań, aby proces kredytowania Twojego samochodu przebiegał szybko. Obsługujemy procesy skrócone i przyśpieszone wnioski.

Doświadczeni specjaliści

Zajmujemy się konsultacjami kredytowymi od 16 lat i konsekwentnie analizujemy wszystkie dostępne oferty, jednocześnie biorąc pod lupę każdy bank.

Dojazd eksperta mobilnego

Szanujemy Twój czas, dlatego możesz liczyć na nasze zdalne wsparcie przez 7 dni w tygodniu. Ekspert przyjedzie pod wskazany adres z dokumentami.

Ponad 50% kredytów i pożyczek pozyskiwanych jest z ekspertem.

Ponad 70% Polaków w wieku 18-60 lat zaciągnęło kredyt.

Ponad 80% mieszkań na potrzeby własne finansowane jest za pomocą kredytów.

Jak zaoszczędzić 19 021,13 zł na 2% różnicy w RRSO?

Przy kredycie 150 000 PLN na 10 lat, o oprocentowaniu 9% jego suma spłat wynosi 228 016,39 zł. Jeżeli zmniejszymy oprocentowanie do 7% to przy tych samych warunkach kredytu zapłacimy 208 995,26 zł.

Oznacza to, że różnica wynosząca 2% pozwala zaoszczędzić 19 021,13 zł.
Kazimierz Janiczek
Prezes Zarządu
Najniższa rata wynosi

Oto 3 najlepsze oferty kredytów samochodowych

116 osób wybrało tą ofertę

Prowizja

%

Oprocentowanie

%

Kwota do spłaty

Miesięczna rata

Średnia ocena:
4.7/5

233 osób wybrało tą ofertę

Prowizja

%

Oprocentowanie

%

Kwota do spłaty

Miesięczna rata

Średnia ocena:
4.4/5

101 osób wybrało tą ofertę

Prowizja

%

Oprocentowanie

%

Kwota do spłaty

Miesięczna rata

Średnia ocena:
3.9/5

Przedstawiona symulacja została przygotowana na podstawie aktualnych danych z oferty banków oraz informacji podanych przez Klientów. Kompas nie ponosi odpowiedzialności za błędy obliczeniowe, zmiany w danych banków, o których nie zostało powiadomione, oraz błędy spowodowane podaniem przez Klienta nieprawdziwych informacji. Oferty kredytów przygotowane przez banki mogą różnić się od przedstawionych powyżej wyników. Symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

PLN
PLN
PLN

Jak wygląda współpraca z Grupą Finansowy Kompas?

1. Zadzwoń lub wypełnij formularz

Wyznaczymy indywidulanego eksperta, który przeprowadzi Cię przez cały proces kredytowania. 

2. Porównaj propozycje banków

Przestawimy Ci najlepsze rozwiązania dopasowane do Twojej branży zatrudnienia i celu kredytowania.

3. Złóż wnioski do tych najlepszych

Negocjujemy warunki nawet w 4 bankach jednocześnie. Zadbamy o to by oferta była jasna i czytelna.

4. Wybierz najkorzystniejszy wariant

Przedstawimy Ci oferty końcowe banków. Ty wybierzesz tą, która będzie najlepiej spełniać Twoje oczekiwania.

Kim jesteśmy?

„Jesteśmy dla Państwa oszczędnością czasu i pieniędzy. Dokładnie i rzetelnie analizujemy Państwa sytuację finansową aby wybrane rozwiązanie najlepiej spełniało Państwa potrzeby. Nasza infolinia dostępna jest przez 7 dni w tygodniu a dla Państwa wygody dysponujemy ekspertami mobilnymi, którzy dojeżdżają z dokumentami pod wybrany adres.”

​Ponad 100 pozytywnych opinii i referencji!

Średnia ocen 5/5
Facebook
Średnia ocen 5/5
Google
Adam-Bogucki-Dyrektor-Finansowy

Adam Bogucki
- Dyrektor Finansowy

Zajmuje w firmie szczególne miejsce. Współzarządza całym przedsiębiorstwem i jest jedną z najważniejszych osób w zespole Finansowego Kompasu. Pracuje od ponad 17 lat w branży kredytowej koordynując działem prawnym i zespołem analityków finansowych. 

Kazimierz Janiczek
- Prezes Zarządu

Stoi na czele zarządu i reprezentuje Finansowy Kompas. Dba o nasz ciągły rozwój oraz kieruje działalnością. Jego doświadczenie obejmuje wieloletnią praktykę bankową. Pracował przez lata jako analityk bankowy w jednym z największych banków w Polsce.

Jesteśmy rzetelną firmą zarejestrowaną w Komisji Nadzoru Finansowego - KNF

11 000+

Zadowolonych Klientów Kompasu

separator01.jpg

Dążymy do tego, aby wszystkim kredytobiorcom przedstawiać warunki umów w prosty i czytelny sposób.

107 mln+

Zaoszczędzonych pieniędzy

separator01.jpg

Ponad 60% naszych Klientów to osoby z poleceń, które dowiedziały się o Finansowym Kompasie od zadowolonych znajomych.

328 mln+

Uruchomionych kredytów

separator01.jpg

Stale poszerzamy horyzonty i aktualizujemy naszą wiedzę z zakresu finansów, bankowości i prawa.

Sprawdź bezpłatnie, który bank da Ci najlepsze warunki

Wpisz dane:

Negocjacje najlepszych warunków

Doradca klienta w banku to sprzedawca, któremu zależy na comiesięcznej sprzedaży jak największej liczby produktów. RRSO oferty kredytowej w różnych bankach może różnić się nawet o 5,5%. Grupa Finansowy Kompas jest niezależna od banków i instytucji finansowych. Pracujemy wyłącznie na Twoją korzyść. Znamy polski rynek i wiemy jak szukać najlepszych rozwiązań. Nasi eksperci finansowi to zespół byłych analityków bankowych którzy wiedzą doskonale jak negocjować warunki z bankiem, tak aby uzyskać pożądane efekty.

Pamiętaj, że już po 4 zapytaniach w banku spada Twoja ocena kredytowa. Kompas przedstawi Ci wszystkie rozwiązania bez naruszania Twojej szansy na najtańsze finansowanie. Porównaj najlepsze kredyty w 1 miejscu bez składania zbędnych zapytań w bankach.

Niestety, kalkulatory online nie uwzględniają nawet połowy czynników wpływających na finalną ofertę kredytu. Przeanalizujemy Twoją sytuację lepiej niż kalkulatory uwzględniając wszystkie czynniki decydujące.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

Zadzwoń na infolinię

Nasi specjaliści są dostępni przez 7 dni w tygodniu.

Zamów rozmowę

Średni czas do kontaktu eksperta wynosi około 45 minut.

Wyróżnienia i nagrody

Osiągnięcia Finansowego Kompasu sięgają zakresu najwyższej jakości obsługi oraz wprowadzania na rynek innowacyjnych produktów i usług.

Na jaki samochód można uzyskać kredyt? Grupa FK Kraków wyjaśnia

Ceny samochodów idą w górę, a każdy taki wydatek to ogromna strata dla portfela. Szczególnie jeśli pragniemy zakupić sobie nowy lub mało używany samochód z odpowiednim komfortem jazdy. Kredyt samochodowy przeznaczamy na konkretny cel, czyli w tym wypadku sfinansowanie pojazdu. Nie jest to możliwe aby kredyt samochodowy przeznaczyć na dowolny cel, tak jak w przypadku kredytu gotówkowego.

Spis treści

Należy pamiętać, że istnieje kilka rodzajów kredytów samochodowych w Krakowie. Podstawowa opcja polega na spłacie zobowiązania w comiesięcznych ratach na okres od 6 miesięcy do kilku lat. Dodatkowo niepotrzebny jest wkład własny. Istnieje też kredyt jednoratowy, w przypadku którego masz obowiązek uregulować przynajmniej połowę wartości samochodu od razu przy uruchomieniu kredytu. Na spłatę reszty bank daje Ci sporo czasu, nawet do 12 miesięcy. Co ważniejsze, takie kredyty są nieoprocentowane i udzielane przez banki istniejące przy koncernach samochodowych. Wyróżniamy jeszcze trzeci rodzaj kredytów samochodowych, czyli kredyty balonowe. W tym przypadku, tak jak i w pierwszej opcji, wkład własny nie jest wymagany. Kredyt balonowy zakłada, iż ostatnia rata osiąga wartość 1/5 wartości kupowanego samochodu. Jaki więc kredyt samochodowy w Krakowie wybrać?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Finansowym Kompasem. Nasi eksperci kredytowi porównają za Ciebie najlepsze oferty na kredyty samochodowe w Krakowie.

Kredyt samochodowy w Krakowie – jaki wybrać?

Oczywiście najtańszy, jednak aby taki uzyskać jedynym słusznym rozwiązaniem jest zasięgnięcie pomocy u specjalisty w tej dziedzinie. Nasi eksperci kredytowi to profesjonaliści z wieloletnią praktyką bankową, którzy przedstawią Ci najlepsze oferty na kredyty samochodowe w Krakowie. Na życzenie klienta załatwiamy kredyty samochodowe bez konieczności wkładu własnego. Raty za kredyt samochodowy rozkładamy nawet na 10 lat i negocjujemy z bankami warunki umów. Dodatkowo oferujemy pomoc w wyborze najlepszego pakietu ubezpieczeniowego OC i AC oraz NNW.

Naszym klientom pomagamy także w porównaniu ofert na kredyty samochodowe ciężarowe i kredyty samochodowe firmowe w Krakowie.

Kredyt gotówkowy czy samochodowy?

Otóż kredyt gotówkowy jest zwyczajnie droższy. Dodatkowo, kredyt gotówkowy musisz spłacić szybciej niż samochodowy. Kwota kredytu gotówkowego może nie wystarczyć Ci na samochód z wyższej półki, a w przypadku kredytu samochodowego masz pewność, że środki od banku w zupełności wystarczą na zakup.

Autor: <b>Kazimierz Janiczek</b>

Autor: Kazimierz Janiczek

Zajmuję się analizowaniem codziennych zmian w ofercie produktowej największych instytucji finansowych w Polsce. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, wyślij je tutaj.

Logo Finansowy Kompas Kraków

Zamów bezpłatną konsultację z ekspertem

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas. Odezwiemy się jeszcze tego samego dnia.

+48 736 840 471

Kredyty samochodowe z Finansowym Kompasem

Oceń nas:

5/5 - (12 votes)

Pozostałe artykuły z poradnika finansowego

Bądź na bieżąco z Finansowym Kompasem. Nasi eksperci dzielą się tu swoją bezcenną wiedzą i doświadczeniem. 

dziewczyna wskazuje kontakt z finansowym kompasem
Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na niezobowiązującą konsultację
dziewczyna wskazuje kontakt z finansowym kompasem

Zamów bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą!

0 zł za
konsultacje finansowe

Aż 16 banków
współpracujących

Do 50% niższa
rata kredytu

ikona-sredia-1.png
Finansowy Kompas ® Właściwy kierunek Twoich finansów © Od 17 lat pomagamy Klientom w realizacji marzeń i planów.

Zamów bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą!
ikona-sredia-1.png
Finansowy Kompas ® Właściwy kierunek Twoich finansów © Od 17 lat pomagamy Klientom w realizacji marzeń i planów.

Zamów bezpłatny kontakt

Zaufaj ekspertom z wieloletnią praktyką

Aż 43
instytucje w 1 miejscu

Od 17 lat
na Polskim rynku

Ponad 60%
klientów z polecenia

ikona-sredia-1.png
Finansowy Kompas © Kancelaria Finansowa All-In-One: Finanse, Ubezpieczenia, Wsparcie Prawne

Zamów bezpłatny kontakt

Zaufaj ekspertom z wieloletnią praktyką
ikona-sredia-1.png
Finansowy Kompas © Kancelaria Finansowa All-In-One: Finanse, Ubezpieczenia, Wsparcie Prawne