Kredyt Bank Kraków - Opinie naszych klientów

Kim jesteśmy?

„Jesteśmy dla Państwa oszczędnością czasu i pieniędzy. Dokładnie i rzetelnie analizujemy Państwa sytuację finansową aby wybrane rozwiązanie najlepiej spełniało Państwa potrzeby. Nasza infolinia dostępna jest przez 7 dni w tygodniu a dla Państwa wygody dysponujemy ekspertami mobilnymi, którzy dojeżdżają z dokumentami pod wybrany adres.”

​Ponad 100 pozytywnych opinii i referencji!

Średnia ocen 5/5
Facebook
Średnia ocen 5/5
Google

Dodaj opinię

Najnowsze opinie obsługi kredytów bankowych

Karolina

kredyt hipoteczny

Super sprawa, to pierwszy raz gdy korzystałam z usłyg doradczych ale się nie zawiodłam. Ekspresowo i na temat a co najważniejsze warunki końcowe idealne

5/5

Joanna i Bartosz

kredyt na budowę domu

jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z kompasem, Doradca finansowy to też człowiek : ) Warto być szczerym i mówić prawdę. To specjalista więc na pewno wam pomoże

5/5

Dariusz

kredyt firmowy

Oferta dobra ALE ten czas kontaktu w weekendy… infolinia niby działa 7 dni w tygodniu tylko ekspert który prowadził moją sprawę NIE. nie wszyscy doradcy pracują tak jak jest napisane na stronie.

4/5

Anna

kredyt gotówkowy

kredyt gotówkowy otrzymalam jeszcze tego sammego dnia co zlozylam wniosek. eksperci kompasu pomogli mi z wszystkimi formalnosciami za co jestem bardzo wdzieczna i oczywiscie polecam firme!1

5/5

Karol

kredyt na budowę domu

JESTESMY RAZem z żoną bardzo zadwoleni z obsługi Finansowego Kompasu. przez pierwszy kredyt hipoteczny przebrnęliśmy bez żadnych problemów, czy ekscesów. Polecilibyśmy znajomym z czystym sumieniem;)

5/5

Andrzej

kredyt firmowy

ekspresowy kredyt firmowy, najlepsza usługa jak dotąd gdyż kompas posiada uslugę doradcy mobilnego. przyjechal z umową na nastepny dzien prosto do firmy, dziękuję i pozdrawiam, Andrzej

5/5

Alicja

kredyt na mieszkanie

moja sytuacja dotyczyła kredytu mieszkaniowego dla singla, z racji że to był mój peirwszy raz zdecydowalam się z korzystać z pomocy doradcy i nie zawiodłam się. polecam wszystkim niepewnym : ) 

5/5

Magda i Janek K.

kredyt hipoteczny

jesteśmy zadowoleni ze współpracy z krakowskimi doradcami, udało się załatwić kredyt hipoteczny w krakowie jakoś w około tydzień z hakiem. Polecamy!

5/5

Anonim

kredyt gotówkowy

bardzo dziękuję za pomoc ekspertom z kompasu za szybko podjęte działania i doprowadzenie mojej sprawy do konca. rekomenduję serdecznie.

5/5

Finansowy Kompas pomaga osiągać zdrowe zyski już od 16 lat

Ponad 60% naszych Klientów to osoby z poleceń, które dowiedziały się o Finansowym Kompasie od zadowolonych znajomych. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że priorytetem ekspertów i analityków FK jest wynegocjowanie dla Państwa jak najlepszych warunków finansowych. 

biznesmen w trakcie spotkania

Niezależność od banków

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za rekomendacje grupy FK wśród znajomych. Ten sposób promocji zapewnia nam niezależność od globalnych instytucji finansowych.

home office przy biurku

Profesjonalna obsługa klienta

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości  pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu pod numerem:
+48-736-840-471.

dziewczyna wskazuje kontakt z finansowym kompasem
Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na niezobowiązująca konsultację
dziewczyna wskazuje kontakt z finansowym kompasem

Zamów bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą!

0 zł za
konsultacje finansowe

Aż 16 banków
współpracujących

Do 50% niższa
rata kredytu

ikona-sredia-1.png
Finansowy Kompas ® Właściwy kierunek Twoich finansów © Od 17 lat pomagamy Klientom w realizacji marzeń i planów.

Zamów bezpłatny kontakt

Ekspert oddzwoni do Ciebie z najlepszą ofertą!
ikona-sredia-1.png
Finansowy Kompas ® Właściwy kierunek Twoich finansów © Od 17 lat pomagamy Klientom w realizacji marzeń i planów.