Szybki kredyt dla firmy

Decyzja nawet w 24h
Bez wychodzenia z domu
Zyskujesz czas i pieniądze
Od 10 000 zł do 5 000 000 zł
Bez zbędnych zapytań w BIK
Płacisz tylko, jeśli dostaniesz kredyt
check mark 1
check mark 1
check mark 1
check mark 1
check mark 1
check mark 1
check mark 1
check mark 1
check mark 1
check mark 1

Dzięki różnicy 2% możesz zaoszczędzić

Zbadam Twoją zdolność kredytową
Przedstawię Ci wszystkie dostępne oferty
Masz moje bezpłatne wsparcie przez cały proces
Sporządzam pisma o usunięcie złej historii kredytowej

aż 16 579,24 PLN

Szybki kredyt dla firmy

Dostęp do wszystkich tanich ofert kredytowych na Polskim rynku check_mark
Od 10 000 zł do 3 000 000 zł check_mark
Decyzja nawet w 24h check_mark

DZIĘKI RÓŻNICY 2% MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ ​aż 16 579,24 PLN

Przykładowa kalkulacja kredytu dla firmy:
Okres kredytowania144 miesięcy144 miesiące
Kwota kredytu100 000 pln100 000 pln
Oprocentowanie9,0 %7,0 %
Prowizja5,0 %5,0 %
Suma spłat172 070,39 pln155 491,15 pln
okres kredytowania
kwota kredytu
oprocentowanie
prowizja
Suma spłat
144 miesięcy
100 000 pln
9%
5%
172 070,39 PLN
144 miesięcy
100 000 pln
7%
5%
155 491,15 PLN

Zobacz ile możesz zaoszczędzić

Jestem niezależnym od banków pośrednikiem, a co za tym idzie mam dostęp do wszystkich aktualnych ofert tanich kredytów. Wiem na co zwracają uwagę analitycy bankowi oraz jak przygotować się do kredytu tak, aby w oczach analityka wypaść jak najlepiej, a co za tym idzie otrzymać najlepsze warunki kredytowe.

doradca kredytów firmowych

Znajdę dla Ciebie najlepsze rozwiązanie na rynku

Twój osobisty doradca finansowy
Konrad Kulesa

Ekspert kredytów firmowych

Od 7 lat pomagam klientom biznesowym w sprawach finansowo-kredytowych. Przez wiele lat obejmowałem stanowiska dyrektorskie w oddziałach banków i instytucjach finansowych. Od 9 lat prowadzę działalność gospodarczą i franczyzę usługową. Przez ten czas wielokrotnie doświadczałem nierówności zasad panujących na polskim rynku. Myślę że właśnie dzięki temu dobrze rozumiem potrzeby przedsiębiorców.

Zadbam o Twoją zdolność kredytową i scoring

Przed złożeniem jakiegokolwiek wniosku kredytowego upewnię się że dokumenty które przedstawimy w banku pozwolą nam uzyskać zamierzony cel. Mam wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu baz MIG BR oraz Biura Informacji Kredytowej ze starych opóźnień. Sporządzam pisma i wysyłam je do odpowiednich instytucji.

dymki

Moi najwięksi partnerzy to:

lista banków

Pomogłem już setkom firm w całej Polsce

Najnowsze opinie

“jestem w 100% zadowolony z usług pana Konrada. cały proces szczęśliwie zakończony podpisaniem umowy kredytowej. wszystkim serdecznie POLECAM

Mariusz, branża transport

potrzebowałam kredytu na start gdy zdecydowałam się otworzyć firmę. dzięki bogu trafiłam na finansowy kompas. wszystko zakończyło się sukcesem a pan konrad poprowadził mnie przez wszelkie formalności. szczerze mogę polecić:)

Kamila, branża fryzjerska

“Kapitalni ludzie, nowoczesne i skuteczne rozwiązania, z czystym sumieniem można powierzyć im całą robotę. Pozdrawiam i polecam!”

Robert, branża budowlana

“To na prawdę mega szybkie kredyty dla firm a do tego możliwość wcześniejszej spłaty. Otrzymując decyzję w 2 dni mogę być zadowolony. Każdemu polecam! “

Janusz, branża motoryzacyjna

Pozostaniemy w kontakcie

Możesz liczyć na moją pomoc przez cały okres kredytowania a także po nim. Jestem dostępny pod telefonem przez 6 dni w tygodniu. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania pozostaje do dyspozycji.

Podsumowując:

  • Otrzymujesz najtańszy na rynku kredyt.
  • Decyzję uzyskasz nawet na drugi dzień.
  • Ty ustalasz, gdzie podpiszemy umowę.
Wypełnij formularz i uzyskaj kredyt dla firm który szybko zasili Twoją firmę

Szybki kredyt dla firmy
Zamów niezobowiązujący
kontakt już dziś

1. Wypełnij formularz

Uzupełnij podstawowe dane a ja niezwłocznie się z Tobą skontaktuję. Omówimy sytuację telefonicznie lub spotkamy się na kawie.

2. Kalkulator ofert

Jesteśmy w posiadaniu wszystkich aktualnych ofert tanich kredytów na rynku. Przedstawimy Ci je wszystkie i razem dobierzemy najlepszą.

3. Podpisanie dokumentów

Spotkamy się pod wskazanym przez Ciebie adresem bądź w placówce banku. Wyjaśnię wszystkie szczegóły umowy i odpowiem na Twoje pytania.

4. Realizacja kredytu

Możesz już korzystać z dodatkowych środków a ja pozostaje pod telefonem 6 dni w tygodniu do Twojej dyspozycji.

Popularne pytania o kredyty firmowe

Każdy bank oferuje inne warunki w zależności od głównego PKD Twojej firmy. Niestety - żaden bank nie przedstawi Ci dokładnych warunków i oprocentowania kredytu bez składania wniosku/zapytania kredytowego. Sprawdzając oferty kredytowe i składając kolejne wnioski obniżasz swoją zdolność kredytową.

Już po 3-4 wnioskach kredytowych w różnych bankach Twoja ocena kredytowa spada do tego stopnia że możesz otrzymać znacznie gorsze warunki.

Jeśli zdecydujesz się szukać samemu dogodnej oferty bank może naliczyć Ci prowizje lub ubezpieczenie o wartości nawet do 18% od kwoty kredytu. Nie wspominając o oprocentowaniu które nalicza się co miesiąc. Bez odpowiednich negocjacji może ono w 3 lata przewyższyć kwotę koszty prowizji i ubezpieczenia. Koszty, które zapłacisz nam wynoszą od 0,5% do 4% tej kwoty. To, czy pobieramy od Ciebie 4% lub mniej zależne jest od ilości kroków, które musieliśmy podjąć aby pozyskać dla Ciebie kredyt, czyli np. ilość sporządzonych pism lub wywalczonych przez nas odstępstw od warunków, które uprzednio stawiał bank. Ciesz się zaoszczędzonym czasem i pieniędzmi a ja znajdę dla Ciebie najlepszą ofertę z 0% prowizją i najkorzystniejszym oprocentowaniem. Pobieramy od Ciebie opłatę tylko, jeżeli decyzja kredytowa okaże się pozytywna.

Oczywiście w ramach usługi "szybki kredyt dla firm online posiadam wymagane dostępy min. do Nestbanku, dzięki którym możemy złożyć wniosek za pomocą SMS. Kompletowanie dokumentów odbywa się w tym wypadku drogą mailową a doradca mobilny przyjedzie z umową.

Jeśli nie masz czasu przyjechać do placówki bankowej jest możliwość przyjazdu doradcy mobilnego w wybrane przez Ciebie miejsce. Szybki kredyt dla firmy​to gwarancja przyjazdu doradcy z dokumentami kredytowymi pod wskazany adres.

Tak, jednak tylko do kwoty 30 tysięcy złotych. Jako, że nie świadczę żadnego rodzaju kredytów pozabankowych na niedorzecznym oprocentowaniu pole manewru nie jest duże. Obecnie na rynku funkcjonuje tylko kilka banków, które udzielają tego typu kredytów. Wymogiem jest wtedy utrzymywanie firmy powyżej roku oraz brak opóźnień w BIK. Jedynym dodatkowym wymaganym dokumentem może byc wtedy PIT za zeszły rok.

Jeżeli spłacisz kredyt przed terminem to część oprocentowania nie będzie miała czasu się naliczyć. Także, jeżeli spłacisz kredyt przedterminowo możesz zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

Jest to zależne od kilku czynników. Możesz otrzymać pieniądze już w 24h jednak czasami obligatoryjne jest sporządzenie kilku pism i/lub odstępstw, co sprawia, że cały proces może potrwać chwilę dłużej.

Doradca kredytowy Kraków
finansowy kompas - kredyty